betroad-bonus-betroadtikla

Betroad Bonus Çeşitleri

Betroad bonus çeşidi olarak bir ve birkaç seçenek üzerin de çalışmıştır. Bu nedenle de tüm çeşitlerini incelemek ve neleri kazanabileceğini görmek için pek çok araştırma yapılıyor. Özellikle de piyasa da bulunan bonus türleri oldukça fazla olduğundan en avantajlı olan site dağa fazla tercih ediliyor.

Bu nedenle Betroad bonus seçeneğini bol tutmuş hiç cimri davranmayan bonkör bir sitedir. Bu da doğal olarak Betroad sitesini piyasa da yani sayılabilecek ek konum da olmasına rağmen on plana çıkarmaya yetiyor.

Çoğu üye özellikle de sitenin tüm bonusları koşulsuz şartsız başta söylediği tutar da vermesini çok beğeniyor. Çünkü piyasa da sonunu yerine getiren ve kesinti yapmayan oldukça az sayı da site bulunuyor. Betroad yeni adresi de bu siteler arasında yerini almış durumda.

Betroad Bonus Çeşitleri Nelerdir

Betroad bonus çeşiti nedir? Site üyelik yapılır yapılmaz oyuncuların hesabına 100 de 100 yani 1500 × 2 TL olan 3.000 TL’lik bonusunu veriyor. Bu bonus için herhangi bir işlem açılması gerekmediğinden ve tüm üyelerin hakkı olduğundan herkes yararlanabilir. Başlangıç da böyle bir tutar ile Betroad sorunsuz giriş yapmak demek pek çok oyunu bonus sayesin de deneyerek kazanç elde etmek demektir.  

Betroad sitesi yine üyelerini düşünerek spor maçlarına olan ilgilerini baz almış ve buraya da bir bonus belirlemiştir. 1.20 oranı ile eğer 3 ve 3’den fazla maça yatırım yapılır ve kazanılırsa bonusu alabiliyorsunuz. Üstelik bu bonus 100 de 100 tutariyla kupon sayısı kadar verildiğinden ne kadar fazla oyun işlemi açılırsa o kadar kazançlı çıkılır.  Ayrıca isterseniz Betroad casino kısmında slot ve rulet dahil çeşitli oyunlar oynayabilirsiniz.

Betroad Üyelik

betroad-uyelik
Betroad üyelik sayfası

Betroad’ a üye olmak için adaylar sitenin kapatılmayan ve kullanım da olan adresine gitmelidir. Gidilen ekran üzerinde zaten üyelik için seçenek çok canlı renklerle ve farklı işaretle gösteriliyor. Buraya tıklama yaparak Bet road üyelik yapılacak olan form üzerine yönlendiriliyorsunuz.

  

Yönlendirilmesi yapılan bu form da üyelerin isimleri ve soy isimleri yazılarak işlem başlanır. Ardından doğum tarihi iletişim bilgileri, para birimi ve cinsiyeti gibi konular yazılarak devam edilir. Onaylama üyelik atıver edildiğinde giriş yaparak ilk üyelik bonusu alabilirsiniz.